Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca sunteti un mecanic priceput, va oferim un loc de munca pe masura. Avem nevoie de un mecanic specializat pe masini de tonaj mare. Vei face lucrari de mecanica si electromecanica pe camioane, tiruri, tractoare, semiremorci si camioane transportatoare Hayon. Pregatirea masinilor pentru controalele periodice, mentenanta, revizia si repararea lor vor fi principalele tale atributiuni. Beneficii Salarizare bruta de 2200 euro/luna, pentru un program de 39ore/saptamana; Cazare Gratuita oferita pe toata durata misiunii; Transport decontat la inceput si sfarsit de misiune; Contract de 3 luni cu posibilitate de prelungire pe termen lung.

Cerinte

Experienta in domeniu atat in tara cat si in strainatate, este principalul criteriu de selectie; Calificare ca mecanic auto si permis categoriile B, C, D, E; Cunostinte de electricitate; Cunostiintele intemeiate de limba franceza ofera candidatului ideal autonomie si posibilitatea de a planifica operatiile de intretinere si service a parcului de utilaje.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja