Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie din Belgia cautam mecanic auto, cu minim 8 ani experienta in domeniu. Responsabilitati: - diagnosticarea disfunctionalitatilor; - realizarea de reparatii si inlocuiri ale diferitelor piese, ansamble si subansamble, precum si a accesoriilor acestora (ex., motoare, cutii de viteza, ambreiaje, sisteme de frânare, alternatoare, sisteme mecanice) - producerea si reconditionarea partilor componente, - asamblarea accesoriilor masinii, - efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatie la mecanismele motorului; - etansarea sistemelor: ungere, racire, alimentare cu combustibil - executarea lucrarilor de intretinere si reparatie la sistemul de directie, la sistemul de franare, sistemul de transmisie

Cerinte

- experienta minim 8 ani pe o pozitie similara, - certificat VCA, - cunoasterea limbii engleza la nivel conversational, - studii: tehnice de specialitate, - experienta cu Mitsubishi, - capacitatea de a lucra in echipa, - experienta in reparatii de ABS, EBD ,airbag-uri . Se cauta candidati cu responsabilitate in activitate, dexteritate manuala, imaginatie tehnica, vedere spatiala, rabdare, precizie, abilitate de auto-organizare a muncii .

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja