Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca sunteti indemanatic, minutios si pasionat de masini, va oferim cea mai buna oferta. Cautam cel mai bun Mecanic auto pentru o misiune in Franta. Prima sarcina este aceea de a evalua gradul de deteriorare si de a stabili cel mai bun mod de a duce la bun sfarsit lucrarile. Ca mecanic auto, veti repara sau inlocui piesele deteriorate ale tuturor tipurilor de masini. In functie de conditiile de functionare ale partilor componente, veti repara si inlocui diferite piese, ansamble si subansamble, precum si accesoriile acestora- motoare, cutii de viteza, ambreaje, sisteme de franare, alternatoare, sisteme mecanice, hidraulice si pneumatice. Nu in ultimul rand, mecanicul, poate reconditiona partile componente, asambleaza accesoriile masinii si se poate ocupa de intretinerea perioadica, garantand reparatiile. Candidatul isi desfasoara activitatea in atelierul de reparatii. Se vor folosi unelte cum ar fi: chei fixe de piulite, surubelnite, solutii de degresare, unelte de calibrare, detectoare de testare, instrumente de diagnosticare. Beneficii Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna. Cazarea in suma de 500 euro/persoana este oferita Gratuit de catre angajator. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Toate candidaturile vor fi analizate cu seriozitate si in deplina confidentialitate. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Cerinte

Pentru a face fata ritmului de lucru intr-un service, este nevoie de precizie, rabdare si organizare. De asemenea, este recomandat sa aveti o vedere buna in spatiu si o conditie fizica pe masura. Experienta si calificarea in domeniu sunt principalele criterii de selectie. Cunostintele de limba franceza sunt obligatorii. Permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja