Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SKILLS CONSULTING, agentie de recrutare si intermediere servicii, infiintata in anul 2014, prezenta pe piata locurilor de munca cu oferte ce vizeaza indeosebi domeniile: constructii, industrie, turism, medical, agricol si alimentar recruteaza pentru unul din colaboratorii sai din Franta, MECANIC AUTO. Se ofera:  contract de munca pe durata determinata de 12 luni, in Franta;  dupa 12 luni se poate trece pe perioada nedeterminata;  se lucreaza in regiunea Languedoc- Roussillon-Midi-Pyrénées ;  program de lucru: LUNI – VINERI: 08.00 –16.00;  35h/saptamana; 152 h/luna;  salariu/luna net: 1 600 - 1800€;  cazare asigurata;  masina de serviciu.

Cerinte

Se cere:  experienta de minim 5 ani in atelier de reparatii auto;  capacitatea de a identifica si repara orice defectiune mecanica si electrica la automobile AUDI, Volkswagen, BMW, Peugeot, Citroen, Renault, etc.;  cunostinte de operare program de diagnoza;  sa lucreze autonom, sa stie sa se organizeze, sa fie riguros in munca sa;  seriozitate si dorinta de implicare;  cunostinte de limba franceza la nivel mediu- avansat.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja