Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Esti mecanic auto? In echipa noastra, mecanicul auto urmeaza sa se preocupe de: • Asigurarea funcţionării corespunzătoare a mijloacelor de transport pe care le ai sub supraveghere; • Întreţinerea mijloacelor de transport; • Urmărirea stării tehnice a mijloacelor de transport; • Realizarea reparaţiilor necesare a mijloacelor auto; • Stabilirea necesarului de piese de schimb şi emiterea comenzilor necesare către şeful direct.

Cerinte

Ai cel putin o vechime de 3 ani in domeniu si iti place sa practici aceasta meserie? Te asteptam in echipa daca: - esti absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat, ai calificarea specifica si experienta ca mecanic auto - ai conduita profesionala a unui om onest, serios, care isi doreste un loc de munca stabil pe termen lung. In afara salariului motivant, beneficiezi de: - mediu de lucru modern; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - recompensarea rezultatelor profesionale.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai