Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Descrierea postului: • Gama completa de lucrari aferente mecanizarii auto: demontarea si montarea motorului, servisarea, repararea cutiei de viteze, centurii de sincronizare (dintate). • Repararea sistemului de suspensie, franelor, etc. • Automobilele reparate vor fi de marca VW, Audi, Skoda, Seat. • Munca in atelier de reparare.

Cerinte

Cerinţe: • Experiență de munca pe un post similar. • Nivel comunicativ al limbii germane. • Cunostinte de mecanic auto in special mecanica automobilelor din grupa VW. • Acuratete, precizie si capacitatea de analiza. • Masina personala. • Disponibilitate si dorinta de a lucra Oferim: • Salariu atractiv in valoare de 2000 euro/lunar. • Contract cu firma din Germania • Asigurare garantată. • Contract pe o perioada lunga de timp. • Cazare asigurata, total echipata, cate 10-20 euro/zi. • Consultant la distanta pe toata durata proiectului • Garantat 35 ore de munca pe saptamana cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare. • Haine de lucru si echipament pentru muncă. Informații suplimentare: • Data inceperii: cat mai curand posibil

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Germana

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai