Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta mecanici camion cu experienta recenta de minim 1 an care se ocupa de partea de service, mentenanta si reparatii pentru autoturisme multimarca • repararea autovehicolelor privind aspectele hidraulice, mecanice, electrice si pneumatice; • intretinerea si service-ul motoarelor • raportarea reviziilor

Cerinte

Cerinte • detinerea permisului de conducere categoria C • experienta recenta si relevanta in domeniu Cu peste 70 de puncte de lucru, clientul nostru cauta sa isi mareasca echipa! Se ofera: - salariu intre 1800 - 2300 eur/ luna – 1500 – 1900 GBP/luna - contract perioada nederminata - posibilitatea unor castiguri suplimentare conform unei scheme de bonusare ( ex. Daca timpul stabilit pentru vopsirea unei anumite masini este de 4 ore, iar angajatul termina in 3 ore, atunci timpul economisit se transforma in bonus ) - mediu profesionist de lucru Se cere: - mininim 3 ani experienta in domeniu pentru fiecare pozitie - cunostiinte de limba engleza la nivel mediu

3 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja