Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CHAPLIN SOLUTIONS angajeaza Mecanic auto multimarca in Franta,cu detasare. Beneficii: • NU PERCEPEM COMISION; • Cazare si transport, asigurate de angajator; • Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire; • Salariu motivant si beneficii multiple; • Posibilitatea de a efectua ore suplimentare; Responsabilitati: • Executia reparatiilor specifice postului pentru marca repartizata; • Respectarea timpilor de lucru si tehnologiei specifice de reparatii; • Verificarea functionalitatii autovehiculului dupa terminarea lucrarii; • Asumarea raspunderii privind lucrarile efectuate.

Cerinte

Cerinte: • Curs de calificare mecanic auto; • Experienta minim 10 ani intr-un post similar (autoturisme si camioane) • Avantaj limba franceza nivel conversational, dar nu obligatoriu; • Permis de conducere categoria B

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja