Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Executarea corespunzătoare din punct de vedere tehnic a tuturor serviciilor - Realizarea lucrărilor de întreținere și reparație a pieselor uzate ale tuturor tipurilor de autovehicule - Montajul tuturor componentelor pieselor auto (ex: dispozitive de cuplare, arcuri pentru garda la sol a mașinii, suspensii sport) - Diagnoza și reparația defectelor la componentele electrice și electronice ale mașinii - Manipularea în condiții de siguranță a echipamentelor de diagnoză și reparație.

Cerinte

- Cunoasterea limbii Germane la nivel conversational - Studiile tehnice de specialitate sunt obligatorii - Cunoștințe de operare pe calculator - Experienta obligatorie de min 3 ani pe o pozitie similara - Initiativă și flexibilitate - Bune cunoștințe de specialitate și bune abilități de comunicare Studii: Școală profesională Limbă străină: Germană: Mediu; - compania ofera training de initiere si posibilitati de promovare in cadrul firmei - angajatii beneficiaza de bonusuri iar orele suplimentare sunt platite extra - compania garanteaza 40 ore/ saptamana, conform contractului de munca - transportul Romania- Germania nu este asigurat de catre angajator.

20 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja