Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Europakraft Jobs recruteaza personal pentru posturi de mecanic auto cu ocupare full- time si contract de munca pe perioada nedeterminata in Germania. * Intermedierea are loc fara taxe sau comision. Responsabilitati: - Repararea si intretinerea partii mecanice a automobilelor (pana in 3,5 t); - Repararea si intretinerea partii electronice a automobilelor (pana in 3,5 t); - Diagnosticarea defectiunilor depistate; Beneficii Oferite - Salarizare incepand cu 11 euro BRUT/ ora; - Diurna 25 E/ zi lucratoare; - Program de munca in 2 ture (40 de ore/ saptamana- in functie de termenele de finalizare ale lucrarilor); - Cazare asigurata de catre angajator, contra cost (costul variaza in functie de zona intre 15 si 25 Euro/ noapte).

Cerinte

- Formare profesionala incheiata de mecanic auto; - Cunostinte de limba germana la nivel avansat; - Experienta cu Mercedes Benz si cu metoda de diagnosticare "Star" prezinta avantaj. - Permis de conducere si detinerea unui autoturism propriu pentru deplasare.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja