Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza mecanic TIR pentru un service auto din Germania Nu percepem comision sau alte taxe! Oferta: -Locatia: Harrislee , Germania; ocazional Paris -Salarizare: 2000-2500 Euro brut/ luna in functie de cunostinte, abilitati -Cazarea este oferita gratuit in Germania si in Franta -Transport platit de angajator Germania-Franta dus-intors Se repara: -Cap tractor: DAF, IVECO, MAN, MERCEDES SI VOLVO; semiremorca: Talson si Krone Atributii: schimbat placute de frana, tamburi, schimbat cabluri , schimbat si reparat faruri, schimbat si reparat cabluri electrice, etc.

Cerinte

Cerintele angajatorului pentru ocuparea acestei pozitii sunt urmatoarele: -Cunostinte de Engleza la nivel conversational -Experienta: -electrician auto -mecanic auto masini mari (se cer cunostinte de mecanica de baza) -Persoana serioasa, responsabila

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja