Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Mecanici Auto Camioane Ţara: Franţa Salar: 80 EUR net/ 8 ore si 10 EUR pe ore suplimentare platite extra . Dacă totul decurge bine de luna următoare se va creste la 90 EUR net/ 8 ore si 12 EUR pe ore suplimentare . Click pe poza, lasati un numar de telefon si va sunam noi! SC IB INTERIM SERVICES SRL caută: Pentru unul dintre clienţii stabili, cu o experienţă largă pe teritoriul Franţei la Vitry de Francois, se cauta Mecanici Auto Camioane. Descrierea postului: - stăpânirea circuitului penumatic de frânare, montarea, demontarea frânelor cu tambur și cu discuri. - operațiuni de întreținere curente: schimb de ulei, filtrare, gresare - dacă e posibil cunoștințe de sudură - cunoștințe despre circuitul hidraulic, schimbarea sau repararea unui circuit hidraulic - montarea, demontarea ambreiajului - demontare și reparație cutie de viteze - cunoștințe despre motor și a mediului său (circuit de combustibil, circuit de aer) Daca sunteti interesat de ocuparea acestui post va rog sa ne contactati la numerele de telefon sau sa lasati un CV ! Alte beneficii: -Cazare si transport asigurat -Echipament de lucru asigurat -Posibilitatea pentru ore suplimentare plătite extra

Cerinte

cunostinte minime de limba franceza, seriozitate, punctualitate, perseverenta si deschidere pentru a invata lucruri noi. In schimb si noi dorim sa oferim la fel !

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai