Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania este o companie de autobuze pentru pasageri, ce ofera servicii regulate si practica tarifele mici , ce a fost înființată la începutul anilor 1990. Compania a progresat rapid într-o perioadă scurtă de timp, oferind multe servicii pentru toate județele, castiga o reputație solidă în industria de autobuze. Compania operează în prezent în Dinton cu un atelier complet echipat oferind întreținere la nivel înalt pentru vehiculele sale Firma a achizitionat recent o flotă de vehicule noi pentru a menține serviciile la înaltă calitate. Numar de angajati: 60 Cifra de afaceri circa 2.000.000 £ Responsabilitati: Intreținere și reparații motoare diesel. Intreținerea și repararea sistemelor de frânare a vehiculului, suspensie. Cunoaștintele electrice auto reprezinta un avantaj.

Cerinte

Program de lucru: de luni până vineri (pot include Sâmbătă orele suplimentare) Zile libere pe săptămână: 1 sau 2 / săptămână Experienta necesara: Minim 5 ani de experienta de lucru pe motoarele diesel, desi pot fi luate în considerare candidații cu experiență ușor mai puțin, dar calificările necesare. Cerinte: Cunostinte de limba engleza - nivel conversational Permis de conducere cat.B, cat D este un avantaj. Minim 5 ani de experiență de lucru pe motoare diesel Candidații cu certificat vor avea un avantaj Alte informații: Angajatorul oferă ajutor în găsirea unei locuinte corespunzătoare pentru candidații. Transportul România-Marea Britanie nu este asigurat de angajator. Perioada de probă - o luna Data de plată a salariului - În fiecare săptămână, joi. Sărbători legale: 28 de zile de zile nationale Compania este deschis sa creasca salariul în funcție de rezultatele angajatului. Abilitatea de a lucra ore suplimentare.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja