Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Recrutăm Mecanic Autobuze! Locație - Bruxelles, Belgia Descriere: - Întreținere și reparare autobuze (Mercedes, Iveco, MAN, Autocar) - Schimbare piese și reparații: cutii de viteze (manuale și automate), ambreiaje, sisteme de suspensie, etc - Înlocuire scaune, geamuri - Reparații hidraulice și pneumatice Beneficii: - Decont transport în valoare de 125 Euro - Decont transport intern și asigurare mijloc de transport - Cazare organizată de către angajator – se rețin 65 euro/săptămână din salariu - Acces gratuit la internet la locul de cazare - Contract de muncă în Belgia - Beneficii conform legislației belgiene (holiday money, child benefit, annual bonus, etc) ______________

Cerinte

Cerințe: - Experiență de minimum 2 ani în domeniu - Cunoștințe reparații hidraulice și pneumatice - Cunoștințe de limba Franceză la nivel conversațional - Permis de conducere Categ. D reprezintă avantaj - Disponibilitate colaborare pe termen lung

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai