Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Europakraft Jobs recruteaza personal pentru o societate germana cu renume in domeniul transporturilor pentru postul de mecanic camioane cu contract de munca pe perioada nedeterminata, cazare si asigurare in Republica Federeala Germana. Ofeta: -salarizare negociabila in functie de experienta; -contract de munca pe perioada nedeterminata in Germania; -cazare in regim pensiune, casa de vacanta (este asigurata de catre angajator contra cost); -asigurare; -consultanta gratuita in obtinerea beneficiilor ca angajat in statul german. Responsabilitati: -asigurarea desfasurarii activitatii flotei auto in conditii optime -executarea la timp si in conditii optime a lucrarilor de control si ingrijire zilnica a autovehiculelor; -executarea la timp si in conditii optime a lucrarilor de revizii planificate si reparatii accidentale a autovehiculelor si a instalatiilor si echipamentelor; -mentinerea integritatii si a starii de functionare a echipamentelor, sculelor si dispozitivelor din dotare.

Cerinte

Cerinte: -cunostinte de limba germana la nivel conversational; -experienta in domeniu minim 2 ani; -permis de conducere pentru categoriile C+E constituie avantaj; -seriozitate, punctualitate.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja