Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru companiile colaboratoare din Belgia, cautam mecanici pentru camioane cu experienta in identificarea si rezolvarea diverselor probleme tehnice, diagnosticarea și repararea defectelor mecanice și electrice și echipamentelor auxiliare aferente, înlocuirea pieselor . Mentenanta diverselor tipuri de camioane si trailere Scania, Daf, Iveco, Man, Renault, Mercedes etc. Intretinerea si reparatia pe partea mecanica (reparatii ambreiaj, cutie viteze manuala sau automata, transmisii cardanice, diferentiale, transmisii finale), hidraulica, pneumatica, electrica. Constituie un avantaj experienta pe partea de intretinere si reparatii masini grele pentru constructii si terasamente: buldo-excavatoare, macarale compactoare, dumpere cat si pe alte tipuri de echipamente de ridicare (stivuitoare).

Cerinte

Candidatul ideal: Veti face parte dintr-un mediu inovator în care veti avea oportunitatea si responsabilitatea de a efectua reparatii pentru cele mai noi tipuri de camioane, sisteme de diagnoza, pentru reprezentante sau service-uri auto. Utilizarea diferitelor tipuri de echipamente de diagnoza, detinerea certificatelor de calificare pentru folosirea testelor de diagnoza reprezinta un avantaj. Este necesara abilitatea de a lucra independent cat si in echipa. Constituie avantaj detinerea unui permis de conducere categoria C. Este necesara cunoasterea limbii engleze, franceze sau germane la nivel conversational, cat si dorinta de imbunatatire a cunostintelor lingvistice.

Restrictii

Limbi straine necesare Franceza, Germana, Engleza

12 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja