Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati:  Reparare de camioane, cea mai mare parte marcile Iveco si Daf  Reparații mecanice: reparații generale Diesel, fara reparatii de cutii de viteze  Reparatii pneumatice: reparații ale sistemului pneumatic, frâne  Reparatii electronice: reparații ale sistemului electronic, pe baza planurilor  Reparatii motoare diesel: o analiză a problemei, asamblarea și dezasamblarea motoarelor, înlocuirea pieselor defecte și asamblarea lor din nou.  Șasiu-control - înlocuirea frânelor și a sistemului de suspensie  Verificarea funcției frânelor, arcuri, motor, etc.  Verificarea consumului bateriei, schimbătoarele de căldură cu ulei, etc.  Configurarea geometriei roților  Lucra cu sisteme de diagnostic: Davie si Wabco  Munca în filialele companiei din Gent, Bruxelles sau Bruges Oferim:  Angajare pe deplin legală în conformitate cu legile din Belgia  Salariu € 15,00 brut / oră = 2400 brut = 1680 net  Cazare asigurata (contracost 65 € / săptămână)  Acces gratuit la Internet în unitatea de cazare  Bonusuri sociale în conformitate cu dreptul belgian  Transport Romania – Belgia platit

Cerinte

Cerinte:  Cunostinte de limba engleza la un nivel bun  Persoanele cu permis de conducere C au prioritate  Minim 5 ani de experiență într-o poziție similară, care se ocupă cu reparații de camioane  Experiența cu camioane DAF si program de diagnostic Davie  Experiența cu sisteme pneumatice și programul Wabco  Experiența de lucru în repararea de camioane în ceea ce privește probleme mecanice, pneumatice și electrice.  Abilitatea de a lucra și de a comunica cu echipa  Abilități de comunicare  Responsabilitate  Dorința de a învăța lucruri noi, luând inițiativa  Dinamism și flexibilitate

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja