Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul din liderii pietei de transport din Olanda, cautam mecanici camion. Este vorba despre o companie serioasa, care nu are intarzieri la plati, care este recunoscuta si foarte apreciata in toata Olanda. Responsabilitati: -repararea camioanelor si trailerelor privind aspectele hidraulice, mecanice, electrice si pneumatice; -intretinerea si service-ul motoarelor -raportarea reviziilor.

Cerinte

-detinerea permisului de conducere categoria C -experienta recenta si relevanta in domeniu -posesia unui mijloc de transport pentru deplasarea la locul de munca (distanta aprox. 5- 20 km) -cunoasterea limbii engleze sau germane– la nivel mediu. Alte informații: -program flexibil: de la ora 08:00 la ora 18:00 -cazarea asigurata de catre angajator contra-cost 85 Euro/ saptamana, utilitati incluse (1 / 2 max persoane/camera) -cazarea se face in locatii diferite (vila imensa cu multe camere, sau casa cu 4 dormitoare, sau un apartament mic unde stau 2 persoane). -candidatii selectati vor beneficia de asigurarea de sanatate care se deduce din venitul lunar ( 20 Euro) -se doreste o colaborare pe termen lung. -clientul isi doreste persoane care doresc sa se relocheze in Olanda.

5 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja