Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere companie: Pentru o companie importanta din Norvegia, avand ca domeniu de activitate reparatii si mentenanta autovehicule, suntem in cautare de mecanici autobus si camion. Responsabilitati: - mentinerea, intretinerea si repararea de camioane si autobuze; - repararea franelor si a sistemului de suspensie; - schimbarea placutelor de frana, a tamburilor de frana si a altor parti ale sistemului de franare; - montarea luminilor; - montarea sistemelor pneumatice; - reparatii curente la sistemele pneumatice.

Cerinte

Cerinte: - experienta recenta obligatorie de minim 3 ani pe o pozitie similara; - cunostinte de limba engleza sau norvegiana la nivel conversational; - studii tehnice de specialitate; - detinerea unui permis de conducere cat. C si D; - cunostinte pe partea de mecanica, pneumatica si electrica; - abilitatea de a lucra independent; - abilitati de comunicare foarte bune; - atentie la siguranta. Alte informatii: - program de munca: 5 zile/ saptamana; - cazarea este asigurata de catre angajator (contra cost); - posibiliatatea de a efectua ore suplimentare; - orele suplimentare sunt platite cu 50 % in plus; - ore de muca garantate: 37.5 / ore / saptamana. Nu percepem taxe si comisioane!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja