Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Sunteți responsabil pentru efectuarea de verificări, întreținere, reparații și diagnostice periodice ale vehiculelor, în conformitate cu orientările și instrucțiunile de MB Group și Ghistelinck. Verificați starea, funcționarea și gradul de uzură al diferitelor componente mecanice, electrice, pneumatice și hidraulice ale vehiculului și reglați / înlocuiți-le dacă este necesar. De asemenea, acționați ca un consultant tehnic pentru colegii tehnicieni. Vă oferim un loc de muncă bogat în responsabilități, cu evoluții valoroase, într-un mediu de lucru plăcut și stimulant, în cadrul unei echipe dinamice. Oferim contractul pe durată nedeterminată după o perioadă de probă. Dacă sunteți interesat, vă invităm să trimiteți CV-ul și un număr de telefon, și veți fi contactat pentru un scurt interviu care va avea loc în limba română.

Cerinte

Aveți cunostiinte în mecanica auto sau o experiență echivalentă. Aveți câțiva ani de experiență într-o funcție similară. Sunteți motivați și aveți afinități reale cu sectorul mecanic (camioane). Sunteți punctual și precis în toate performanțele. Lucrati la fel de bine în echipă ca și autonom. Aveti permis B și locuiți în apropierea filialelor Waregem sau Menin. Aptitudini tehnice Cunoștințe tehnice: mecanică auto (electronică, (electro) mecanică, electricitate) PC Permis de conducere B

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai