Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam mecanici(tehnicieni) pentru reparatii echipamente cu senile folosite la realizarea terasamentelor.Se asigura contract initial pentru o perioada de minim 3 luni incheiat in Olanda cu posibilitatea detasarii la nivel global dupa o perioada de proba de 4 saptamani. Trebuie sa realizeze urmatoarele operatiuni: service, mentenanta, reparatii Caterpillar. Se va plati un salariu lunar net de 2000 euro, platibili in transe saptamanale de cate 500 euro in perioada celor 4 saptamani lucrate in Olanda; pentru perioada cat se va lucra in alta tara, salariul va fi de 3200 euro net, platibili in transe saptamanale de cate 800 euro.Se asigura gratuit cazarea, nu se asigura gratuit masa si transportul via Romania-Olanda. Cerintele eliminatorii sunt: experienta pe post similar minim 5 ani, cunostinte de limba engleza nivel de baza, calificare.Persoanele care indeplinesc cerintele si care doresc sa participe la program sunt rugate sa trimita aplicatiile inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza, insotit de foto color corp intreg.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - experienta in domeniu de cel putin 5 ani; - calificare - cunostinte de limba engleza nivel de baza - disponibilitate de a se prezenta la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea cerintelor privind participarea la program primite de la recrutor

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja