Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru firmă producătoare de ciocolată din Thuringen angajăm: Mecanic industrial Descirerea poziției: • Întreținerea (repararea, inspecția, punerea în funcțiune, optimizarea) aparaturii de producție și de împachetare • Coordonarea și efectuarea reparațiilor la aparatele de produție și de împachetare • Colaborare cu alte departamente la punerea în funcțiune ale aparatelor Ce vă oferim: • Salarizare începând de la 15 euro brut pe oră (în funcție de calificare) • Posibilitate de a fi preluat de către client • Sporuri de Craciun și de concediu • Spor de noapte și de week-end • Dreptul la concediu peste cel prevazut în contract colectiv de muncă (29 zile) • Siguranță locului de muncă la un client • Ajutor la căutarea unei locuințe

Cerinte

Profilul dumneavoastră: • Formare profesională finalizată în domeniu technic • Experiență într-o firmă de producție • Cunoștințe în domeniul pneumatic și automatizare constituie un avantaj • Persoană cu simț de responsabilitate, dornic de a muncii în ecchipă, flexibilă • Disponibilitate la muncă în trei schimburi și în week-end • Cunoștințe bune de limbă germană, minim nivel B2 • Disponibilitate de a învăța

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja