Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Recrutam mecanic pentru o companie din Olanda care se ocupa cu productia de usi industriale pentru fabrici si diverse locatii din industrie. Postul presupune asistenta in montajul usilor la locatia clientilor companiei.

Cerinte

Cerinte: - Experienta in sudura Mig Mag - Certificat de stivuitorist sau experienta in operarea unui stivuitor - Certificat de lucru la inaltime pe rampa hidraulica de ridicare - Capacitate de lucru independent si cu un supervisor aflat la fata locului - Cunostinte de limba Engleza - nivel mediu - Detinerea unui certificat VCA reprezinta un avantaj Se ofera: - Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata - Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional - Pe timpul sederii în Olanda aveti la dispozitie asistenta în lb. romana - Salariu atractiv, plata saptamanala - Optional - Cazare în conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit - Optional - Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea - Optional - Inchiriere autoturism, de asemenea in conditii foarte bune

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai