Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Repararea si intretinerea masinilor pentru constructii (excavatoare, buldozere, utilaje pentru terasamente, motostivuitoare, dispozitive de ridicare, Manitou, etc.). • Repararea camioanelor si a vehiculelor mici. • Comandarea pieselor in conformitate cu instructiunile producatorului. • Munca in hala de productie si fabrica.

Cerinte

• Minimum 8 ani experienta de munca pe un post similar. • Cunostinte la nivel comunicativ de limba franceza si incepator limba engleza. • Cunostinte a sistemelor hydraulice ale masinilor si sudura (cu arc si semi-automat). • Capacitatea de a opera utilaje pentru constructii. • Masina personala este considerata un avantaj. • Permis de conducere B, C si B+E. • Rezistenta la stres si disponibilitate. Va oferim: • Salariu atractiv. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Garantat 40 de ore de munca pe săptămână. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă Informații suplimentare: Data inceperii: cat mai curand posibil!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 5 - 10 ani

Limbi straine necesare Franceza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja