Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ești mechanic în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim șansa de a lucra în Olanda cu contract full-time, nelimitat, condiții de lucru bune, mașină de companie și salar competitiv! Atenție! Nu percepem comision! Pentru partenerul nostru din Olanda din domeniul construirii mașinilor pentru prelucrarea cărnii de pasăre, căutam 3 mecanici cu experiență în acest domeniu.

Cerinte

Cerinte: - Experiență în construcția/ revizia de masini pentru prelucrare carne de pasăre - Capacitatea de a lucra independent - Experiență în sudura TIG pentru inox, constituie avantaj - Cunoștințe bune de limbă engleză Beneficii Oferite - Contract full time pe perioadă nedeterminată. - Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund professional. - Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea. - Cazare în condiții avantajoase. - Pe timpul șederii în Olanda, în caz de nevoie aveți posibilitatea să vă adresați unui coordonator.

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja