Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Conservare/intretinere/reparatii electromecanice a masinilor transportoare. • Munca pe masini transportoare: cu curea, cu lanturi, cu suruburi si vertical. • Configurare, instalare si conectare role, roti si roti dintate. • Verificarea fluxului de curent in dispozitivele masinilor transportoare. • Caratul incarcaturii grele si fixarea acestora la benzile transportoare.. • Munca pe santier in Belgia.

Cerinte

Cerinţe: • Experiență de munca pe un post similar. • Nivel comunicativ al limbii franceze. • Cunostinte de electromecanica in special mecanica masinilor transportoare. • Abilitatea de a rezolva problemele technice in legatura cu masinile transportoare. • Putere fizica. • Acuratete, precizie si capacitatea de analiza. • Masina personala este un atuu. Oferim: • Salariu atractiv. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantată. • Consultant la distanta pe toata durata proiectului • Posibilitatea de a primi bani in avans in primele 2 luni de lucru. • Garantat 40 ore de munca pe saptamana cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă. • Asistență în organizarea drumului în Belgia. Informații suplimentare: • Data inceperii: cat mai curand posibil

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Franceza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai