Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un mecanic camioane pentru lucru la circ in Belarus.Deoarece Belarus nu este membru al Uniunii Europene, se vor intocmi inclusiv formalitatile necesare pentru obtinerea vizei de intrare si de munca.Costul formalitatilor legate de eliberarea vizei si costul transportului via Romania-Belarus vor fi suportate de catre angajator. Atributii de lucru: va realiza reparatiile necesare vehiculelor circului; in restul timpului va fi solicitat ca si ajutor la alte activitati, ca de exemplu: montare/demontare circ, mentinere curatenie etc.Perioada de lucru coincide cu sezonul de spectacole(aprilie-noiembrie); in acest caz plecarile sunt preconizate a avea loc in aprilie-mai, dupa finalizarea formalitatilor consulare. Se ofera, pe langa contractul legal de munca, cazare gratuita, in conditii specifice(rulota).Nu se asigura masa gratuita, insa exista conditii decente pentru prepararea hranei.Salariul va fi platit saptamanal, cate 200 euro net(bani in mana)Munca la circ nu presupune un orar fix. Persoanele care doresc sa participe la program sunt rugate sa trimita aplicatiile inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza, insotit de foto color corp intreg.

Cerinte

Cerintele minime obligatorii: - pricepere si experienta de munca - disponibilitate de lucru in conditiile specifice organizarii spectacolelor de circ; - maxima seriozitate- desi este greu de indeplinit aceasta conditie, in aceasta situatie este necesar un efort in acest sens intrucat exista formalitati consulare de indeplinit - cunostinte elementare de limba engleza; - lipsa antecedente penale si comportament civilizat - acceptarea cerintelor privind participarea la program primite de la recrutor

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja