Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Infomunca Srl recruteaza personal calificat pentru un service profesional in Olanda. Ca mecanic tehnic pentru Tesla sunteți responsabil pentru identificarea și remedierea erorilor care sunt făcute în timpul procesului de asamblare a automobilelor. De exemplu, repararea sistemelor hidraulice și electrice și module, cum ar fi frâne, încălzire, ventilație și aer condiționat. Toate astea se fac cu echipamente de testare moderne. Scopul dvs. este de a vă asigura că fiecare mașină părăsește fabrica Tesla într-o stare perfectă. Oferta include: Salarizare: intre € 2100 si € 2450 euro/luna brut - platit saptamanal Ore de munca: 40 ore/saptamana Ore suplimentare: se platesc cu 125% Cazare: case- asigurata camera single la 100 euro pe sapatamana Concediu platit: 24 zile pe an Transport: asigurate masini de la companie-3 euro/zi Compensatie transport: 0.15 euro/km Cursuri de limba olandeza: se ofera dupa 6 luni de munca Se ofera training-uri! Se plateste biletul de transport din Romania pana in Olanda de catre angajator!!!

Cerinte

• Disponibilitatea de a lucra în schimburi • Calificare in domeniu sau electrotehnicieni cu experiență relevanta în reparatii auto • Experiența cu sisteme can-bus si diagnoza lor • Pro-activ,team-player și dispus să învețe • Precis și ordonat • Permis de conducere categoria B • Limbă: vorbitor de limba engleza nivel A2

5 pozitii disponibile 74 persoane au aplicat deja