Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un mecanic tanar, ambitios si motivat sa lucreze in domeniul tipografic. Ne indreptam atentia catre o persoana dornica de avansare in pozitia de sef sectie intretinere. Experienta nu este obligatorie, insa daca esti dispus sa inveti si sa te adaptezi contextului, vrem sa te cunoastem. Responsabilitati : Efectuarea intretinerii periodice a masinilor tipografice si instalatiilor existente in sectiile de productie si din cladire; Executarea reparatiilor accidentale aparute la masinile tipografice si la instalatiile aferente procesului tehnologic : instalatie de aer comprimat, instalatii de evacuare a deseurilor de hartie; Repararea diverselor dispozitive cu care este dotata cladirea : usi, trape, scari.

Cerinte

Studii superioare cu profil tehnic; Abilitate in utilizarea PC-ului si a soft-urilor; Limba engleza la nivel mediu/avansat, si preferabil limba franceza la nivel incepator; Disponibilitate la un program de lucru in 3 schimburi; Cunostinte/perspective despre intretinerea unui parc de masini, la nivel teoretic; Initiativa, perseverenta si dorinta de avansare profesionala. Beneficii Salarizare atractiva, tichete de masa; Decontare transport in valoare de 120 ron/luna; Plata orelor suplimentare cu sporuri de 100%, 200% sau de noapte; Prime de Craciun, Paste si de vacanta anuala; Contract de munca pe perioada nedeterminata; Sustinere in dezvoltarea carierei profesionale.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja