Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti din Bucuresti si ai experienta in service utilaje industriale? Recrutam urgent un mecanic utilaje. Lucrand in echipa ,vei face reparatii si mentenanta echipamente si utilaje industriale, in cadrul Departamentului de mentenanta. Responsabilitati: diagnosticarea si repararea echipamentelor si utilajelor; instalarea, repararea si inlocuirea pieselor si subansamblelor mecanice; completarea rapoartelor de lucru . Beneficii: salarizare bruta de 2100 lei/luna; bonuri de masa+ ore suplimentare platite; training intern; comisioane si bonusuri in functie de performante.

Cerinte

Cerinte: experienta minima de lucru in domeniul utilajelor automate; experienta in reparatii si mentenanta echipamente si utilaje industriale; cunostiinte solide de mecanica pneumatica sau hidraulica; studii tehnice sau medii de profil. Numai persoanele selectate vor fi contactate.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja