Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -hR.Agency recruteaza candidati pentru posturile de Mecanic utilaje , pentru a lucra in cadrul unei companii din Olanda. -Descrierea postului - Montaj & Modificare echipamente (excavator, basculanta) - Servicii și întreținere /echipament "exceptionnel convoi" (tractoare, remorci, vehicule module). - repararea și / sau de revizuirea vehiculelor - Căutarea și găsirea defectelor pe vehicule - Efectuarea întreținerii preventive pe vehicule. - Evaluarea stării tehnice a obiectului care urmează să fie reparat și raportarea acest lucru "coordonare de muncă" Program de lucru : 07:00 - 16:30 ( 2 pauze de 15 minute si 1 pauza de 30 de minute) , Luni-Vineri, (Sambata se lucreaza optional) Duminica va fi libera pentru odihna. Cerinte : - Calificare in domeniu - Cel puțin 5 - 10 ani de experiență de munca anterioara pe un post similar - Cunostinte de sisteme hidraulice - Cunostinte de electronica - Bune abilități practice la nivel operațional - Precizie - Abilitatea de a lucra independent și de a organiza propria munca - Flexibilitate ridicată și orientate pe servicii - Dispus să se dezvolte în domeniu (prin extinderea cunoștințelor și a capacităților tehnice) - Experiența cu MAN, Volvo si DAF este un avantaj. - Abilitatea de a comunica cu colegii în limba engleză. Facilitati : Se incheie contract de munca pe perioada de 3 ani , cu posibilitate de prelungire . Salariul motivant : 11,85 -13,91 euro / ora. Asigurare medicala ; Cazarea asigurata ! Varsta cuprinsa intre 25 si 55 de ani ! Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un Cv pe una din adresele de email a firmei noastre ,sau pot veni la sediul societatii : Str. Pacii , Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3 , Tulcea.

Cerinte

- Calificare in domeniu - Cel puțin 5 - 10 ani de experiență de munca anterioara pe un post similar - Cunostinte de sisteme hidraulice - Cunostinte de electronica - Bune abilități practice la nivel operațional - Precizie - Abilitatea de a lucra independent și de a organiza propria munca - Flexibilitate ridicată și orientate pe servicii - Dispus să se dezvolte în domeniu (prin extinderea cunoștințelor și a capacităților tehnice) - Experiența cu MAN, Volvo si DAF este un avantaj. - Abilitatea de a comunica cu colegii în limba engleză.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja