Detalii loc de munca - Norvegia

Descrierea jobului - Norvegia

SC Infomunca SRL recruteaza pentru clientul din Norvegia, la aproximativ 20 km de Oslo,un mecanic de mașini agricole (tehnician agricol) calificat pentru a întreține și repara mașinile și echipamentele agricole. RESPONSABILITATI • Răspundeți imediat la solicitarea Clientului de service (schema de protecție) • Furnizarea de servicii de înaltă calitate: întreținerea, repararea și reparația diferitelor tipuri de mașini și echipamente agricole. • Gestionați navigarea și contactați clienții din zonele din jurul orașului Oslo • Contract pe termen lung după o perioadă de probă de 3 luni CLIENTUL NOSTRU OFERA: • Salariu ~ 125 Kr / oră după impozitare • Salariu platit 100% la timp • Asigurare gratuită • Locuințele și călătoriile plătite firma angajatoare • Toate taxele plătite în Norvegia, toate garanțiile sociale

Cerinte

• Certificat / Diplomă în Mecanica Agriculturii • Experienta cu tractoarele si combinele New Holland si Case IH • Cunoașterea și experiența de întreținere a instrumentelor agricole ar fi un mare plus • Abilitatea de a lucra independent, fără supraveghere • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational • Categoria B permis de conducere • Atitudine pozitivă față de muncă și clienți

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane