Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Pentru clientul nostru, una dintre cele mai importante companii din Romania care comercializeaza utilaje pentru constructii, suntem in cautarea unui Mecanic/ Tehnician, care sa fie disponibil la deplasari frecvente in zona Suceava-Roman-Bacau-Iasi. Activitatea principala consta in identificarea neregulilor in functionarea masinilor si efectuarea reparatiilor necesare. Alte responsabilitati: - realizarea independenta a reparatiilor masinilor de constructii in locurile in care clientii isi desfasoara activitatea: cariere, mine, balastiere etc.; - realizarea intretinerii preventive a echipamentelor la anumite perioade regulate; - realizarea calibrarii echipamentelor la intervalele stabilite de catre producator; - identificarea necesarului pieselor de schimb; - realizarea lucrarilor specifice de reparatii mecanice si mentenanta pentru utilaje de constructii - diagnoza si testare computerizata.

Cerinte

Ce ne dorim de la tine: - sa ai experienta de minimum 2-3 ani in meseria de technician utilaje de constructii si/ sau de agricultura; - sa ai studii liceale sau scoala profesionala cu profil mecanic/ echivalent; - sa fii apt din punct de vedere medical pentru meseria de tehnician; - sa ai permis de conducere, categoria B; - sa ai cunostine de diagnoza computerizata (avantaj); - sa ai domiciliul in zona Suceava-Roman-Bacau-Iasi, sau in localitatile limitrofe; - sa fii un om muncitor, flexibil si rezistent la stres. Beneficii: Ce iti oferim: - loc de munca stabil si echipa profesionista; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - salarizare incepand de la 2 850 RON brut/ luna; - diurna + plata orelor suplimentare; - cazarea si masa sunt asigurate de firma; - program de lucru de 8 h/ zi, de luni pana vineri.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai