Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam urgent mecanici auto,vopsitori auto vorbitori de limba engleza pentru Suedia .( camioane MAN si VOLVO ) Beneficii : - contract individual de munca pe perioada nedeterminata ; - echipament de lucru ; - cazare asigurata . Cerinţe job: - experienta dovedita; - limba engleza la nivel conversational; - permis de conducere reprezinta avantaj.

Cerinte

Angajam urgent mecanici auto,auto, vopsitori auto vorbitori de limba engleza pentru Suedia .( camioane MAN si VOLVO ) Beneficii : - contract individual de munca pe perioada nedeterminata ; - echipament de lucru ; - cazare asigurata . Cerinţe job: - experienta dovedita; - limba engleza la nivel conversational; - permis de conducere reprezinta avantaj.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

50 pozitii disponibile 111 persoane au aplicat deja