Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitia: Mecanic auto Salarizarea: 9,5 lire/ora Contract pe 6 luni cu posibilitate de prelungire Cazarea se asigura contra cost. Descrierea sarcinilor/ atributiilor/ activitatilor postului- -Diagnosticarea disfuncţionalităţilor; -Efectuarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la mecanismele motorului; -Etanşarea sistemelor: ungere, răcire, alimentare cu combustibil; -Executarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la punţi şi suspensii -Executarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la sistemul de directie; -Executarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la sistemul de franare; -Executarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la sistemul de transmisie; -Oferirea de consultanţă de specialitate; -Utilizarea aparatelor si echipamentelor de masurare si testare; -Utilizarea sculelor, dispozitivelor si materialelor Cerinte: - limba engleza nivel conversational - experienta minim 2 ani - carnet de sofer categoria b

Cerinte

- limba engleza nivel conversational - experienta minim 2 ani - carnet de sofer categoria b Nu se percep comisioane. Fiecare candidat care corespunde cerintelor, va fi contactat direct de partenerul britanic.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja