Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOB4LIFE aduce la EVENIMENTUL NATIONAL DE RECRUTARE din 14-15-16 OCTOMBRIE (Constanta - Tulcea - Braila) oferte de munca din partea uneia dintre cele mai mari companii din Marea Britanie pentru urmatoarele pozitii: SERVICE AUTO: mecanici, vopsitori, tinichigii, tehnicieni, electricieni;

Cerinte

Clientul nostru cauta candidati care sa indeplineasca urmatoarele cerinte: Experienta pe o pozitie similara:+3ani; Permis auto obligatoriu - pentru domeniul auto; Cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational – in special, cunoasterea termenilor din domeniul de activitate; Oferta de munca si beneficii: Salariul lunar net incepe de la 1600 £ si poate ajunge si depasi 2000 £ NET; Plata salariului se va face saptamanal; Contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire; Cazare asigurata contra cost; Cazare platita de angajator prima luna; se deduce saptamanal din salariu; Suport financiar in achizitionarea uneltelor – costul lor se retrage din salariu saptamanal; Suma saptamanala care se va retrage pentru cazare si unelte este de max. 60£; Angajatorul va prelua candidatii de la aeroport catre cazare si catre locul unde vor lucra; Responsabilitati: Cunoasterea procedurilor de lucru pentru pozitia ocupata; Capacitatea de a utiliza uneltele specifice profilului; NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja