Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Pentru un client din Marea Britanie suntem in cautare de mecanici, vopsitori si tinichigii auto. Se ofera contract pe perioada determinata - 6 luni cu posibilitate de prelungire. Clientul nostru cauta sa isi mareasca echipa cu peste 100 posturi pe tot teritoriul Marii Britanii.

Cerinte

Cerinte job: experienta min. 3 ani; permis auto B obligatoriu; limba engleza - nivel mediu; varsta maxima 55 de ani; Beneficii job: oferta salariala: 9 - 12 lire/ora; angajatorul plateste cazarea pentru prima luna, suma retinandu-se treptat din salariu; suport financiar pentru achizitionarea trusei de unelte; Numai candidatii selectati vor fi contactati!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

100 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai