Detalii loc de munca

Descrierea jobului

***NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXE*** International Recruitment Solutions, societate acreditata de catre ITM, ofera contracte in Anglia pe postul de Mecanic Utilaje Constructii. Job'ul este la una dintre cele mai de prestigiu companii de constructii/intretinere drumuri din UK, la refacerea unor segmente de autostrada. Beneficii : Salariu 15 Lire/ora Ore suplimentare platite Cazarea este asigurata contracost de catre angajator(70 Lire/saptamana) Asistenta in obtinerea atestatelor necesare UK Asistenta in obtinerea NINO Contracte pe termen lung,1-4 ani Plecari in maxim 10 zile de la data aplicarii ! ***NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXE***

Cerinte

Cerinte : Experienta anterioara pe Excavator, Buldozer si/ sau Autobasculanta Vorbitor limba Engleza- nivel mediu- foarte bun Disponibilitatea de a semna pe o perioada de 1- 4 ani. Studii: Școală profesională

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja