Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sc Infomunca Recruitment Srl recruteaza mecanici auto cu experienta pentru unul din cele mai mari service-uri auto din UK cu peste 300 de reprezentante Nu percepem comision sau alte taxe!!! Salarizare: 400-500 de Lire/ saptamana Cazarea este oferita contra-cost de catre angajator. Costurile chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din primul salariu. Contractul este de minim 6 luni, cu posibilitatea de prelungire Responsabilitati: -full Service -verificare(schimbare) cauciucuri -verificare(schimbare) discuri si placute de frana -verificare (schimbare) ulei si filtre -reparatii motor si cutie de viteza etc.

Cerinte

Experienta de minim 3 ani ca si mecanic auto. Cunostinte de limba engleza nivel conversational De preferabil sa detineti certificat de calificare. Limita de varsta: 55 ani Obligatoriu: Permis de conducere categoria B * NU PERCEPEM COMISION!!

15 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja