Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Plecari urgente in Germania ,cu contract de munca pe perioada nedeterminata ce se incheie in Germania pentru mecanici auto camioane ,reparatii camioane si remorci de diferite tipuri , cu,cunostiinte de limba Germana sau Engleza nivelul de conversatie -a intelege Se plateste 9 euro/ora /brut/lucrata ,se lucreaza 8/ore/zi/5 zile/lucratoare,.Se mai acorda o diurna zilnica de 30- 35 euro in functie de activitate (locul muncii). Cazarea si transportul de la locul de cazare la locul munca si retur asigurata de angajator si se retine din diurna . Transportul Romania-Germania revine in sarcina muncitorului. Trimiteti cv+foto la adresa de e-mail : Taxa consultanta 500 lei in momentul plecari.

Cerinte

Cazarea si transportul de la locul de cazare la locul munca si retur asigurata de angajator si se retine din diurna . Transportul Romania-Germania revine in sarcina muncitorului. Trimiteti cv+foto la adresa de e-mail : Taxa consultanta 500 lei in momentul plecari.

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai