Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Brains Consulting recruteaza pentru un important Client: Mecanic camion/trailer Olanda Locatie : Maastricht (Olanda) Responsabilitati : • Reparare diverse defecte ale camioanelor: sisteme pneumatice si hidraulice, frane, ABS, EBS, cunostinte de sudura • Furnizarea de servicii catre clienți • Curățare și întreținere

Cerinte

Cerinte : • Studii medii de profil (calificare : mecanic auto) • Experienta relevanta pe o pozitie similara minim 1 an • Cunostinte solide in domeniile reparatiilor auto, sudura , instalatii hidraulice • lb. Engleza sau Germana - nivel conversational mediu • Persoana dinamica, motivata, responsabila, autonoma • Permis de conducere categoria B Responsabilitati : • Reparare diverse defecte ale camioanelor: sisteme pneumatice si hidraulice, frane, ABS, EBS, cunostinte de sudura • Furnizarea de servicii catre clienți • Curățare și întreținere Salariu si beneficii : • Salariul atractiv (incepand cu € 11,36/ora). Salariul net: 400-450 Euro/sapt. • Contract pe termen lung (1-2 ani) • Program full time (8-10h/zi), cateodata sambata • concediu de odihna 5 saptamani/an Cazare: este platita de angajat (€ 60/sapt) Transport Transportul Romania – Olanda este platit de fiecare angajat in parte. Trnasportul intern pe teritoriul Olandei se va face cu masina proprie a fiecarui candidat (masina proprie pentru deplasarea la locul de munca= cerinta obligatorie) • Angajarea se va face conform normelor europene in vigoare si nu se percepe comision din partea candidatilor ATENTIE!!! Inainte de angajare se va sustine un interviu cu angajatorul in care se verifica cunostintele conversationale de limba engleza / germana ale candidatului. FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!! Urmariti ofertele noastre si pe pagina de Facebook: Brains Consulting

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja