Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Impreuna construim viitorul dumneavoastra - working next level Pentru clientii nostri din Baden-Württemberg, Germania cautam: Mecanici intretinere si reparatii si operatori utilaje de productie • Operarea masinilor unelte conventionale sau cu control numeric (strunjire, frezare, rectificare) • Schimbarea pieselor echipamentelor • Reglarea /pregatirea masinilor • Asamblarea componentelor • Reparatii si controlul calitatii • Lucrul dupa desen tehnic • Corectarea si optimizarea programelor CNC • Fabricarea si masurarea de diferite componente Oferim: • Salariu atractiv, in functie de calificare si experienta: 1500-1800 euro net pentru 152 ore/luna. • Orele suplimentare se platesc cu 25% mai mult. • Contract de munca pe perioada nedeterminata • Cazare asigurata contra cost • Indemnizatii conform acordului colectiv BAP/DGB: bonusuri anuale, numar de zile de concediu in continua crestere, venit sigur si constant • Plasarea pe perioada indelungata la clienti, cu sanse foarte bune sa fiti preluat de companii renumite • Posibilitati de formare si dezvoltare profesionala • Sprijin pentru integrarea familiei prin programul impegio for Family • Sprijin personal si dedicat pentru cariera dumneavoastra • Asistenta in limba romana Nu percepem comision! Puteti trimite aplicatia dumneavoastra prin posta sau prin acest site. impegio Personalmanagement GmbH Mihaela Roxana Lazar Lederstr. 134 72764 Reutlingen Germania

Cerinte

• Cunoasterea limbii germane la nivel conversational (A2-B1) este obligatorie • Formare profesionala incheiata ca mecanic intretinere, prelucrator prin aschiere, lacatus sau o alta calificare similara • Experienta de munca relevanta de minim doi ani • Buna cunoastere a lucrului cu echipamente de testare si instrumente de masura • Permisul de conducere categoria B si masina personala - avantaj

3 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja