Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutăm în perioada imediat următoare MECANICI INDUSTRIALI, cunoscători ai limbii germane la nivel mediu de conversaţie şi experienţă + calificare în domeniu, pentru o serioasă firmă de colaboratoare din Germania. BENEFICII: - loc de muncă sigur şi stabil - contract de muncă LEGAL semnat direct cu angajatorul german pe o perioadă nedeterminată de timp - salariu începând cu 12 Euro brut/oră şi crescând în funcţie de evoluţia muncitorului până la 14 Euro brut/oră - diurnă: 12 Euro / zi lucrătoare - cazare asigurată contra-cost - asigurare medicală - drepturi depline în Germania

Cerinte

CERINŢE: - lb germană nivel mediu conversaţional (B1 - B2) - calificare în domeniu - experienţă - seriozitate şi flexibilitate - disponibilitatea de plecare cu maşina personală constituie un AVANTAJ propriu - disponibilitate de plecare cât mai rapidă!

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja