Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie de prelucrarea metalului din Sömmerda (Thüringen) angajăm: Mecanici mașini și utilaje Descrierea poziției: • Repararea aparatelor de debavurare • Întreținerea periodică al aparaturii • Depozitarea echipamentelor • Pregătirea pieselor de schimb Ce vă oferim: • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată • Salar 15 euro brut pe ora • Locuință asigurată pentru primele 6 luni (primele 3 luni gratuit, după aceea 90 de euro pe persoană pe lună în camere duble) Așteptăm CV-ul dvs!

Cerinte

Profilul dumneavoastră: • Calificare in domeniul mecanic utilaje și mașini (în turnătorie și formare) • Experiență în operații de frezare și găurire • Calificare de sudor este un plus dar nu este obligatoriu • Cunoștințe în general despre aparatură în producție • Abilitate de a lucra în echipă • Abilități de comunicare • Atenție sporită la detalii • Cunoștințe bune (scris și vorbit) de limbă germană

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja