Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Infomunca SRL cauta personal cu experienta in montarea, intretinerea, asamblarea sau instalarea panourilor fotovoltaice pe acoperisuri sau alte structuri in conformitate cu desenele tehnice primite. Activitatea poate include măsurarea, tăierea, asamblarea și înșurubarea structurilor structurale și a energiei solare module. Poate fi necesar a se efectua lucrări electrice minore, cum ar fi verificările curente. Responsabilitati principale: -Sa asigurați locul de muncă, identificați și soluționați eventualele pericole potențiale; -Sa creați sau interpretați planurile de instalare a panoului solar, cartografierea pașilor instalării și unde vor fi instalate toate componentele; Sa instalați, inspectați, întrețineți și reparați sistemele de panouri solare, inclusiv colectoarele solare, concentratoarele, bateriile, pompele, ventilatoarele sau structura de susținere; - Toate lucrările electrice necesare conectării sistemului solar la rețeaua electrică. Acestea includ sistemele adecvate de împământare, controalele și toate testele necesare; -Desigurarea instalației solare în conformitate cu reglementările locale de siguranță și specificațiile fabricantului. În plus față de aceste abilități tehnice, un tehnician solar trebuie să aibă un serviciu bun pentru clienți, o atenție la detalii și o etică profesională puternică pentru a avea succes. DATA DE INCEPERE: IANUARIE 2018 Clientul nostru ofera: --mediu de lucru placut -salarizare: intre 12.5 euro/ora brut -cazare gratuita -transport spre locul de munca gratuit -contract de munca in Olanda cu toate beneficiile incluse -daca nu aveti cursul de VCA va trebui facut acolo contra sumei de 200 euro

Cerinte

-cunoastrea limbii engleza la nivel conversational -dorinta de cooperare pe termen lung -experienta in domeniu de minim 2 ani -detinerea BSN number si un cont bancar in Olanda -certificat VCA

5 pozitii disponibile 24 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai