Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam mecanici pentru stivuitoare, pentru lucru in cadrul unui depozit din Olanda. Activitatile pe care le vor desfasura constau in : repararea si intretinerea stivuitoarelor, alte activitati specifice. Contractul se va incheia pentru o perioada minima de 6 luni, cu posibilitate de prelungire.Angajatorul asigura gratuit cazarea precum si transportul de la cazare la locul de munca si retur.Se va primi un salariu de 10 euro/ora net.Plata primului salariu va fi dupa doua saptamani de munca.Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza.Puteti obtine relatii suplimentare si telefonic.Plecari sigure si garantate!

Cerinte

Cerințe job: - varsta maxima pana in 50 ani - cunostinte de limba engleza nivel mediu/avansat - capacitate de a lucra rapid - adaptabilitate la specificul locului de munca - disponibilitate de lucru in regim de program flexibil - seriozitate - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja