Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Responsabilitati: intretinere utilaje - excavatoare, buldoexcavatoare, incarcatoare frontale diagnoza si reparatii Beneficii un loc de munca sigur cu posibilitate de dezvoltare contract de munca in Romania salariu foarte atractiv cazare asigurata asigurare medicala internationala gratuita suport pe perioada detasarii

Cerinte

Candidatul ideal Cautam mecanici utilaje de constructie la intretinere si reparatii. Daca ai experienta minim 2 ani in acest domeniu si vrei sa lucrezi in Franta la o firma de Renume si ai cunostinte in una dintre categoriile de mai jos te rog sa ne contactezi: intretinere si reparatii motoare intretinere si reparatii transmisii intretinere si reparatii instalatii hidraulice intretinere si reparatii instalatii electrice Beneficii un loc de munca sigur cu posibilitate de dezvoltare contract de munca in Romania salariu foarte atractiv cazare asigurata asigurare medicala internationala gratuita suport pe perioada detasarii

8 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai