Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

SC Infomunca SRL recruteaza mecanici, tinichigii si vopsitori auto cu experienta pentru unul din cele mai mari service-uri auto din UK cu peste 300 de reprezentante

Nu percepem comision sau alte taxe!!! Va rugam sa ne contactati:0770447061

Oferta:Salarizare: 400-500 de Lire/ saptamana

Locatii: mai multe orase din Marea Britanie

Cazarea este oferita contra-cost de catre angajator. Toate cheltuielile aferente relocarii se retrag in rate pe toata perioada contractului

Contractul este pe perioada nedeterminata

Responsabilitati:

mecanic:

-full Service

-verificare(schimbare) cauciucuri

-verificare(schimbare) discuri si placute de frana

-verificare (schimbare) ulei si filtre

-reparatii motor si cutie de viteza etc.

tinichigiu:

-demontarea si inlocuirea panourilor deteriorate

-repararea caroseriei deteriorate cu tehnici moderne

-repararea de lovituri, gauri, etc.

vopsitor:

-vosirea masinilor pe baza de apa si solvent

Cerintele angajatorului:

Experienta in domeniu

Cunostinte de limba engleza nivel conversational

De preferabil sa detineti certificat de calificare.

Limita de varsta: 55 ani

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai