Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC Infomunca SRL recruteaza mecanici, tinichigii si vopsitori auto cu experienta pentru unul din cele mai mari service-uri auto din UK cu peste 300 de reprezentante Nu percepem comision sau alte taxe!!! Oferta: - Un loc de muncă legal în Anglia, conform normelor din Anglia pentru o perioadă de timp nelimitata. Se primeste contract anterior plecarii din Romania. Durata contractului va fi pe perioada nedeterminata -Asigurare medicala -Lucratorii vor munci in mai multe locatii din Anglia-conform repartizarii. -Salarizare: 400-500 de Lire/ saptamana -Cazarea este oferita contra-cost de catre angajator. Toate cheltuielile aferente relocarii se retrag in rate pe toata perioada contractului -Asistenta la obtinerea NINO si a contului bancar - Un consultant va fi alocat special pentru dumneavoastra pentru a va sta dispozitie pe tot procesul de relocare, oferind suport complet in timpul fiecarei etape; inca din momentului acceptarii dumneavoastra pentru a lucra in Anglia Responsabilitati: mecanic: -full Service -verificare(schimbare) cauciucuri -verificare(schimbare) discuri si placute de frana -verificare (schimbare) ulei si filtre -reparatii motor si cutie de viteza etc. tinichigiu: -demontarea si inlocuirea panourilor deteriorate -repararea caroseriei deteriorate cu tehnici moderne -repararea de lovituri, gauri, etc. vopsitor: -vopsirea masinilor pe baza de apa si solvent

Cerinte

-Experienta in domeniu -Cunostinte de limba engleza nivel conversational -De preferabil sa detineti certificat de calificare. -Limita de varsta: 55 ani

1 pozitii disponibile