Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Mecanici vehicule tonaj greu, UK Nr pozitii: 2 Data incepere: imediat Profil candidat: Cunostinte de limba engleza - nivel conversational Obligatoriu detinerea unui permis de conducere categoria C, prezinta avantaj categoria E; Cunostinte solide pe partea mecanica, pneumatica si electrica; Cunostinte de diagnosticare auto; Experienta recenta obligatorie de minim 5 ani pe o pozitie similara; Studii tehnice de specialitate constituie un avantaj; Oferta: Salariul : 9 -15 lire brut/ora - negociabil in functie de experienta candidatului; Program de lucru : 40 h/saptamana - posibilitate de efectuare ore suplimentare; Responsabilitati: • Reparatia diferitelor utilaje si vehicule grele privind aspectele mecanice,electrice si pneumatice; • intretinerea si service-ul motoarelor; • reparatii mecanice (de exemplu, becuri, ambreiaj, frâne, direcție, cutii de viteze, suspensie, sistem de evacuare, articulațiilor sferice, electrice,hidraulice, pneumatice) ; • realizarea diagnosticarii auto, folosind programe speciale; • raportarea reviziilor; • Prezentarea vehiculelor la inspectiile periodice; • Realizarea inspectiilor de siguranta a utilajelor si vehiculelor potrivit • standardelor VOSA.

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja